Hungary NEXT

meríts belőlünk

Büszkék vagyunk partnereinkre, köszönjük megtisztelő bizalmukat

Velük együtt, kooperációban megvalósítható a hazai turizmus sikeres kommunikációja a desztinációkban. Magánszemélyek, meghatározó vállalkozások, non-profit szervezetek, ügynökségek a partnereink, úgy mint megrendelőink, és úgyis, mint beszállítóink. Sőt, legmeghatározóbb tagjainkat is megtalálod a felsorolásban.

Akomo - www.akomo.hu
Almás Gergő - www.agmarketing.hu
Andor Márió - www.andormario.blog.hu
Amsterdam & Partners - www.iamsterdam.com
ATV Start - www.atv.hu/musorok/atv_start
AVM Stúdió - www.avmstudio.hu
A&Z Cartography Katona Zoltán

BCE MMI Turizmus Továbbképző és Kutatóközpont - www.facebook.com/bceturizmuskutatas
Belügyminisztérium - www.kormany.hu/hu/belugyminiszterium
Borostyánkő Tanácsadó és Marketing Kft. - www.borostyankokft.com
BrandSopron - www.facebook.com/brandsopron
Budapest Főváros Önkormányzata - www.budapest.hu
Budapest Főváros VII. Kerület Erzsébetváros Önkormányzata - www.erzsebetvaros.hu
Budapest Images - www.budapestimages.com
Budapesti Metropolitan Egyetem - www.metropolitan.hu

Civilrádió - www.civilradio.hu
Carreer Sport Management - http://careersport.hu
Club Health Amsterdam - www.theclubhealthconference.com
Csobota-Kis Árpád

Dreher Sörgyárak Zrt. - www.dreherzrt.hu
Duna TV - www.mediaklikk.hu/duna
Dusik Móni

Eger Média - www.tveger.hu
Esterházy Barokk Ételfőző Fesztivál - www.fertodfesztival.hu
Falufejlesztő Akadémia

Good Deal Consulting - www.good-deal.at
Győrfi Péter

Hiradó - www.hirado.hu
Hotel Victoria Budapest - www.victoria.hu
Hungarikum Bizottság Sport és Turizmus Szakbizottsága - www.hungarikum.hu
Hungary - Still & Sparkling - www.facebook.com/hungarystillandsparkling

Imre Ádám Karc

FM - www.karcfm.hu
Kárász István
Kempinski Hotel Corvinus Budapest - www.kempinski.com/en/budapest/hotel-corvinus
Kodolányi János Egyetem - www.kodolanyi.hu
Korcsmáros László - www.laszlokorcsmaros.com
Kossuth Rádió - www.kossuth.hu
KőszegINFO - www.koszeginfo.com
KultUnio - www.kultunio.hu

Legyen teltház - www.legyentelthaz.hu

Magyar Termék Online - www.magyartermekonline.hu
Magyar Turisztikai Ügynökség - www.mtu.gov.hu
Magyar Urbanisztikai Tudásközpont - www.mu-tk.hu
Márkamonitor - www.markamonitor.hu
Mediaorigo - www.mediaorigo.com
Mind the Gap - www.facebook.com/turizmuskonyv
Momentum Mundi Consulting - www.momentummundi.hu

Nagy Gábor Nagylóc - www.nagyloc.hu
Nemzetgazdasági Tervezési Hivatal*
NEO Budapest - www.facebook.com/neobudapest
Next9 - www.facebook.com/thinktanknext9
NMI Művelődési Intézet - www.kozossegimuvelodes.hu

Online Utazás Expo - www.facebook.com/onlineutazasexpo
OOCR Podunajsko - Dunamente TDM - www.visitdanube.eu
Öskü község - www.osku.hu

Pannon Helyi Termék NKft. - www.pannonproduct.hu
Pásztó - www.paszto.hu
Planet Energy - www.planetenergy.hu
Projektraum Burgenland - www.projektraum-burgenland.at
Pulse of Europe Magyarország - www.facebook.com/pulseofeurope.magyarorszag

Rádió 1 Sopron - www.sopronradio.hu

Savaria Turizmus Nonprofit Kft. - www.karnevalsavaria.hu
Serbaneka Creative - www.serbanekacreative.com
S.O.S. Idegenforgami Tanácsadó Iroda - www.karsaiconsulting.hu
Spabook - www.spabook.net
Stiefel Eurocart Cégcsoport - www.uzletiterkepek.hu
Szállás Szépítők - www.szallasszepitok.hu
Sztranyovszky Dani Színes Erzsébetváros www.facebook.com/szineserzsebetvaros
Sz&D Film Produkció

Turizmus Intelligencia Centrum - www.facebook.com/hungary.tic
Turizmus Online - www.turizmusonline.hu
Turizmus Online Marketing - www.szallasmarketing.hu
Turizmus.com - www.turizmus.com
Turizmusfejlesztők és Tanácsadók Szövetsége - www.tutsz.org.hu
Turizmusmedia - www.turizmusmedia.hu

Üzletem - www.uzletem.hu

Visit Balaton - www.facebook.com/visitbalaton
Vizi Balázs - www.vizibalazs.hu
Vizy Márton

We Love Tisza-tó - www.welovetiszato.hu
Webstract - www.webstract.hu
Well-Press Kiadó - www.wellpress.hu
Westpannon - www.westpannon.hu

*2014-ig